WWEGURESTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkiye'nin en buyuk WWERPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-----Bugün dersimizi almış olup sitemizide yeniden tasarlayacağız.Eğer buna uymayan olursa en kısa sürede ya yetkisi alınacak yada süresiz banlanacaktır.Bu sadece ufak birşey sadece.Bugün yenilikler ya fazla ya az olacak ama değişimi her halde farkedeceksiniz.Bugün karşınıza yep yeni bir muhteşem olacak Domain siteleriyle yarışacak en büyüklerinden biri doğuyor.Bu mesajın amajı yeni oluşacak düzende herkez adabını bilip kurallara uyup herkeze karşı koyacak bir şekilde olmalı . Herkeze iyi günler. ------

Edge Ringde.

4 posters
YazarMesaj
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPaz Kas. 20, 2011 1:35 pm

Edge Ringde. Edge

Metalingus !!! (Herkes ayakta !! Ve Edge tauntunu yapıp ringe doğru ilerliyor.)

Edge Ringde. Tumblr_ljiuytsJCn1qfn8zto1_250

Ringe giriyor ve mikrofon istiyor.

Biliyorum beni özlediniz. Artık buradayım ve hiç bir yere gitmiyorum! (Cheer) Tamam sakin olun. Biliyorum ki burada benim kadar güçlü ve sevilen bir güreşçi daha yok. Ama diğer güreşçilere de biraz saygılı olalım. Sonuçta onlarda işlerini yapmaya çalışıyorlar. Her ne kadar benim kadar iyi yapamasalar da onlar da bu şirkette bir yerlere gelmeye uğraşıyorlar ve hazır konusu açılmışken neden bu şirkette biraz daha üst mertebelere ulaşamayayım ? Bunu sizlerin yardımıyla başarabilirim. Fakat canımı sıkan kişiler var. Kendini beğenmiş kişiler. Hiç bir şey mükemmel değildir bunu biliyorum ve bu şirkette mükemmel değil ama ben bu şirketi mükemmelleştirmek için buradayım! Burayı kendini beğenmişler den arındıracağım ve daha huzurlu bir yer yapacağım! Size söz veriyorum! İşe en başta WGTR-X kemerini kazanarak başlayacağım. (Cheer.)

En son Rated R Superstar tarafından Paz Kas. 20, 2011 2:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Best in the World
Adminisirator
Adminisirator
The Best in the World

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPaz Kas. 20, 2011 2:09 pm

Edge Ringde. Mognn
Edge Ringde. 2vj2x76
-Sen ve WGTR-X şampiyonluğu ? Şakamı Bu ! Sen kimsin ki o kemeri istiyorsun.Senin devrin bitti sarışın çocuk.Artık gelmiş geçmiş en iyi güreşçi CM Punk'ın devri başlıyor.WGTR'ye geldiğimde birçok gerzeğin burada olduğunu öğrendim.Onlardan biride sen ! Ve sen Edge o kemer benim olacak.Zaten şampiyonu belli oldu bile C-M PUNK ! Edge sen sakatım diye k*ç büyütürken ve MCMahon'un k*çını öperken ben çalışıyordum.Şimdi MCMahon'da yok kimin k*çını öpeceksin sen onuda bulursun ama. (Çok yüksek Cheer Alır)Ve son olarak ben kimim biliyormusun Best Wrestler İn The World !!!!!!
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPaz Kas. 20, 2011 2:34 pm

Edge Ringde. Edge-retirement-4

Sanırım beni kendinle karıştırdın Punk. (Cheer) Ben MCMahon dan hiç bir zaman yardım istemedim. Belki geçmişim kirli olabilir ama dediğim gibi hiç bir şey mükemmel değildir. Sende mükemmel değilsin! Asla da olamazsın. Çünkü kendini beğenmiş bir zavallısın Punk. Evet sen sadece kendini beğenmiş bir zavallısın ve buraya gelip bana hakaret etmekle beni hedefimden vazgeçirebileceğini mi sanıyorsun ?
The Best in the World
Adminisirator
Adminisirator
The Best in the World

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPaz Kas. 20, 2011 3:26 pm

-Evet,Kendi ağzıyla söyledi duydunuzmu sen hala kirlisin ! Geçmişinde sende ya ben hayatımı alkölsüz yaşadım hayattan keyif alıyorum ya sen hayatı sakatlıklar vs. sorunlarla geçiriyosun.Niye biliyormusun alköliksin sen Abaza Edge'sin.Ve en önemlisi ne biliyormusun.O kemeri ben kazanacağım !
The Honored Champion
Co Admin
Co Admin
The Honored Champion

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 11:51 am

Yeah Priceless!

Edge Ringde. Bjizci

-Ha ha. Abaza Edge ha, bence jigolo Edge desek daha iyi olur. (güler) Takılıyorum ahbap, senin sevişebilecek güce sahip olduğun hakkında bile şüphelerim var. Sana gelelim Şikago Malı B*k Parçası. Senin leşini becerebilecek onlarca kişi tanıyorum. Nefret edilen bir pisliksin, insanların senden nefret etmesi hoşuna mı gidiyor ha? (sesini incelterek) "Ben C.M Punk! İnsanların benim hakkımdaki düşünceleri umrumda değil (sesi normalleşir) çünkü her gün bir d*ldo emiyorum ve bu beni rahatlatıyor!" Ahbap, Cody Rhodes'u unuttunuz sanırım. WGTR-X sizin neyinize ha? Biriniz seksomanyağın teki, alınma Edge. Diğeriniz ise kendini Şikago'nun bir parçası sanan küçük pembe renkte bir d*ldo. Andavallı kafanız almıyor galiba fakat ben şampiyon olarak doğdum. Bu asaletle dünyaya geldim, ayyaş üvey babam tarafından becerilerek değil. Ben zil zurna sarhoş da olurum Punk, fosur fosur sigara da içerim. Bu seni ilgilendirmez, beden benim bedenim. İstediğimi yaparım, onlar da yapabilir. Edge de yapabilir, hatta gelip senin anne anneni bile becerebilir! Fakat sen, sen hiçbir şey yapamazsın. Çünkü bitik bir pisliksin, sadece pislik. (Punk ile face to face yapar)
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 2:07 pm

Bir dakika, bir dakika Cody seni buraya çağıran oldu mu ? Aslında ikinizi de buraya çağırmadım. Ben az önce buraya iki aptal çağırsaydım o zaman belki gelmeniz anlamlı olabilirdi. (Cheer) İkiniz de umurumda değilsiniz. Şuan da benim kemer imin peşinde koşmaktan vazgeçmezseniz sonunuzun ne olacağı belli (Mikrofonu seyirciye uzatır ve : Spear sesi yükselir.) Eğer duyma probleminiz yoksa gayet iyi anlamışsınız dır. Öyle değil mi? Punk, Cody Anladınız mı ? Yoksa uygulamalı olarak mı anlatayım ? (Cheer )

Edge Ringde. Edgeandhappykidjj5

(Edge aşağı ya iner bir çocukla konuşur.) Sence anladılar mı ? Bence anlamadılar. Merak etme ben onların anlayacağı dilden anlatmasını biliyorum. Sizce anladılar mı ?! (Nooo)

Edge Ringde. Edgerubsitinjc5

Sence , sence , sence , sence anladılar mı ? (Nooo) Gördüğünüz gibi onlar sizin anladığınızı düşünmüyor ve ne yazık ki bende onlarla aynı fikirdeyim! (Cheer lar daha da artar ve Edge spikerlerin olduğu taraftan bir sandalye alır.)

The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 2:15 pm

Out:Küfür etme feudda berke devam edin şuan güzel gidiyorsunuz.
The Honored Champion
Co Admin
Co Admin
The Honored Champion

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 2:38 pm

-Ha haa, hıı hıı. Peki ya ebleh suratlı seyircilerinin hiçbir işe yaramadığını söylesem bana ne derdin? Dostum, onlar sadece hayran. Tamam bizi sevmeleri bazılarımızın hoşuna gidebilir,(Punk'a döner) senüstüne alınma dostum, nefret edilmekten hoşlandığını biliyorum. Edge, ne diyordum seni seksomanyak? Ha, izleyiciler. Bak, şuracıkta leşini hayranlarına verebilirim fakat dua et ki meslektaşımsın ve dua et ki burda kendine Şikago malı diyen bir ahmak var ve ikiye tekim. O "Noo noonoo" diye anırttıkların seni maçta koruyamayacak. Tek kullanımlık hayat kadınların da seni kurtaramaz. Punk, ondan sakın medet umma çünkü ikimiz de onun ilk düşeceğini biliyoruz. Sen ve ben Edge, "The American Dream" Dusty Rhodes'un biricik muhteşem oğlu ve kadın delisi biri. Eh? Sence sonuç nedir ha?

Güler

The Best in the World
Adminisirator
Adminisirator
The Best in the World

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 2:41 pm

Öncellikle Cody sana üzülüyorum biliyormusun çünkü bir aptalsın.Senin burnunu kim kırdı ? Sen Edge kendini bir b*k zannediyorsun ama sen bir GAY'sin.Buda hiçbir zaman değişmeyecek aptal adam ! Cody burdakiler benden nefret etmiyor.Beni seviyorlar ya sen tam bir zavallısın.Ama benden nefret etselerde onlara ihtiyacım yok çünkü ben sizi her halde yenerim anladınızmı ahmaklar ! Ben dünyanın gelmiş geçmiş en iyi güreşçisiyim ya siz hayatta 1'ler vardı birde diğerleri.Ordaki 1 ben oluyor.Diğerleri ise sizin gibi ahmak p*ç kuruları.WGTR-X Şampiyonluğu gerçek sahibini bulacak yani BENİ ! Ya siz bence dayak yemeden önce hemen dağılın ve kemerden vazgeçin.Çünkü o sizin için çok büyük bir kemer.Ve kazananı büyük bir isim C-M Punk olacak.Ve Cody Şikago emin ol senin doğduğun yerden ve yaşadığın yerden bin kat daha güzel bir şehir.Benim doğduğum şehir Temiz Yaşayanlarla dolu onlardan biriside BEN ! ya siz ?
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 3:04 pm

Edge Ringde. Edgesnaps2ld5

Edge Cm Punk un sözlerine çok sinirlenir ve ringe girip sandalyeyi kafasına geçirir! (Cheer lar yükselir.) Edge Cody le bakışır ve ardından gider.
The Honored Champion
Co Admin
Co Admin
The Honored Champion

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 3:11 pm

Cody sırıtır ve elleriyle saçlarını kavrar. Edge gibi hareketler yapar ve Edge Ringde. 71dc2f4c yapar. Gülüp Punk'ı kaldırır, kahkaha atar ve Cross Rhodes dener fakat...
The Best in the World
Adminisirator
Adminisirator
The Best in the World

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 3:15 pm

Punk Cross Rhodes'tan kurtulur ringden aşağı iner.Sırıtarak backstage'e yönelir.
The Honored Champion
Co Admin
Co Admin
The Honored Champion

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 3:17 pm

Cody sinirlidir, mikrofonu fırlatır ve küfreder.(kimsenin duyamayacğı şekilde)
The Best in the World
Adminisirator
Adminisirator
The Best in the World

Edge Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Edge Ringde.   Edge Ringde. EmptyPtsi Kas. 21, 2011 3:18 pm

Feud bitmiştir.Kilit.

Edge Ringde.
1 sayfadaki 1 sayfası