WWEGURESTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkiye'nin en buyuk WWERPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-----Bugün dersimizi almış olup sitemizide yeniden tasarlayacağız.Eğer buna uymayan olursa en kısa sürede ya yetkisi alınacak yada süresiz banlanacaktır.Bu sadece ufak birşey sadece.Bugün yenilikler ya fazla ya az olacak ama değişimi her halde farkedeceksiniz.Bugün karşınıza yep yeni bir muhteşem olacak Domain siteleriyle yarışacak en büyüklerinden biri doğuyor.Bu mesajın amajı yeni oluşacak düzende herkez adabını bilip kurallara uyup herkeze karşı koyacak bir şekilde olmalı . Herkeze iyi günler. ------

Let's Go CC!

YazarMesaj
Christian
Üye
Üye
Christian

Let's Go CC!  Empty
MesajKonu: Let's Go CC!    Let's Go CC!  EmptyPtsi Kas. 21, 2011 3:45 pm

Just Close Your Eyes!!!

Christian gözüküyor.
Let's Go CC!  1zz0it
Christian ringe dogru ilerliyor.
Let's Go CC!  Tumblr_llww02T3HI1qax9gv
Koseye cıkıp tauntunu yapıyor ve
Let's Go CC!  Acfpt1
Mikrofon alıp konusmasına baslıyor ..
Let's Go CC!  Tumblr_lmc9wvGN8b1qax9gv
Captain Charisma ringlerde yeniden beliriyor!!!Bu gercekten muhteşem fakat bu sadece bizler için oyle..Yapacagım maçlardaki , olacagım maclarda rakiplerim (ez*kler) icin bu sevindirici degil..Bunu hepimiz biliyoruz ve buradan sizlere bir kahkaha yolluyorum. Cunku haklısınız uzulmekte.Fakat bu seferliğine herkesten once hedefim WGTR kemerini Miz'le yapacagım macta soke soke almak! O ah*ak Miz şu kendini muhtesem sanan cocuk degil mi ? Miz , ben senin kucuklugunu bilirim. Suan bakıyorum da suratın hala buyumus gibi gostermiyor. Bir ergen gibisin Miz. Ne cüretle bana karsı olan macta o kemeri alacagını dusunuyorsun anlamıyorum. Ve anlamıyacagım da...O maçta iddiaya bile girebilirim ki beni yenmeyi bırak ben darbe bile almayacagım. Seninle dalga gecmek kadar kolay , seni yenmek..Benim kadar yetenekli biri icin tabiki..Sen ve senin gibiler (suan isim vermiyorum) tamamen torpille burdalar.. Baska turlu yeteneksizlerin burada ne isi var ah*ak.Goreceksin , o macta senin uzerine ayagımı koyup kemerimi , benim olacak WGTR kemerini , kaldıracagım.Ve sen aglayacaksın.. Yok boyleydi yok soyleydi diye. Ama senin icin tek telafi yetenekli biri ile maca cıkmıs olman olacak!

**** duyulur...

Let's Go CC!
1 sayfadaki 1 sayfası