WWEGURESTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkiye'nin en buyuk WWERPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-----Bugün dersimizi almış olup sitemizide yeniden tasarlayacağız.Eğer buna uymayan olursa en kısa sürede ya yetkisi alınacak yada süresiz banlanacaktır.Bu sadece ufak birşey sadece.Bugün yenilikler ya fazla ya az olacak ama değişimi her halde farkedeceksiniz.Bugün karşınıza yep yeni bir muhteşem olacak Domain siteleriyle yarışacak en büyüklerinden biri doğuyor.Bu mesajın amajı yeni oluşacak düzende herkez adabını bilip kurallara uyup herkeze karşı koyacak bir şekilde olmalı . Herkeze iyi günler. ------

The Animal Unleashed!

2 posters
YazarMesaj
The Animal
Adminisirator
Adminisirator
The Animal

The Animal Unleashed! Empty
MesajKonu: The Animal Unleashed!   The Animal Unleashed! EmptyPtsi Kas. 21, 2011 7:50 pm

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!

The Animal Unleashed! Batista-entrance-o

Batista Ringe Giriyor

The Animal Unleashed! Batista-mic-o

Pekala.Buraya sadece para ve unvan yapmaya geldim.Bu unvani da alacagim.Hardcore Justice kemeri icin iki cocuk talip olmus.Fena sekilde ezileceksiniz.Gelin bundan vazgecin ve kemer ait oldugu kisiye,yani bana gelsin.Ve o Randy Orton'a bir sozum var
...

Sesi bir muzikle kesilir
http://wwegurestr.yetkin-forum.com
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

The Animal Unleashed! Empty
MesajKonu: Geri: The Animal Unleashed!   The Animal Unleashed! EmptySalı Kas. 22, 2011 4:40 am

Modest Çalıyor.

Jeff Hardy Ringe geliyor giriyor.
The Animal Unleashed! N5jf
Konuşuyor.
The Animal Unleashed! N5lr
Hey hey susun yerinize oturun geldik bir sebebi var demi.Ben burda konuşurken yerinizde oturun.Evet bahsederken zorlanmıcam bu kemerden sıkılmakla kalmayıp onu istiyorum.Hemen burda gelsin konuşsun diğerleri ne dertleri varsa anlayalım değilmi.Ben buraya geldim ve burada bulundum bu kemeri en çok ben hakediyorum diyemem ama rakiplerim belli olduğunda bakın o zaman diyebilirim.Ben burada herkezi yenerim demiyorum dikkat ediyorum.Dikkat ederseniz herkezin bir şansı kesinlikle vardır diyorum.Burda zaten şansı olmayanda yer alamazdı demi sanırım.Evet hanginiz olursa olsun benim sizlere saygı duyarak ama kötü bir adam olduğum için yeneceğimi değilde herkezin sadece 1 şansı vardır diyorum.Herkez elinden ne gelirse yapıyor ben napıyorum herkezden iyi işimi yapıyorum.Benim işimde zaten adam dövmek değilmiydi.Evet bunun yüzündende burdayım zaten gelip konuşacaklar her zamanki gibi biri dayak yiyerek buradan ayrılcak.Özür dilerim ama benmi o mu şu mu dayak yiyecek burda belli olmaz.O kadar değişik bir düşüncem fikrim var diyemem ama kesimlikle bir düşüncem ve fikrim kesinlikle var diyebilirim.Şampiyon olduktan sonra şampiyyonluğu korumaya bakarız değilmi biz.Aynı sistemde değişik şekillerde herkez birşey yapma için uğraşıyor öyle değilmi.Bunun yüzündem kendimi hiç kimseden üstün görmüyorum ama ben o kemeri istiyorum.Harcore Justice hayalimi süsleyen ve asla kazanamayacağımı söylediğim bir kemer değil o yüzden ben Charismatic Enigma'ım.Hey Batista şimdi sana gelelim.Kendini herkezden üstün sayıp buraya geliyorsun ve okul çocukları gibi şarkılar söyleyip bizi çağırıyorsun.O kemeri senden çok hakeden tabi çok var ne biliyim işte say sayabildiğin kadar ama ben kötü adamım ve seni en sonuna kadar o ringden sağ çıkarmayacağım.

Out:Ben feud açmıştım emir o na gelecektin ama ben onu sildim ve buraya taşıdım özürdilerim sen daha önceden keşke böle birşey yapsaydın.

The Animal Unleashed!
1 sayfadaki 1 sayfası