WWEGURESTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkiye'nin en buyuk WWERPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-----Bugün dersimizi almış olup sitemizide yeniden tasarlayacağız.Eğer buna uymayan olursa en kısa sürede ya yetkisi alınacak yada süresiz banlanacaktır.Bu sadece ufak birşey sadece.Bugün yenilikler ya fazla ya az olacak ama değişimi her halde farkedeceksiniz.Bugün karşınıza yep yeni bir muhteşem olacak Domain siteleriyle yarışacak en büyüklerinden biri doğuyor.Bu mesajın amajı yeni oluşacak düzende herkez adabını bilip kurallara uyup herkeze karşı koyacak bir şekilde olmalı . Herkeze iyi günler. ------

WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm

4 posters
YazarMesaj
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm Empty
MesajKonu: WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm   WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm EmptyPerş. Kas. 24, 2011 5:33 pm

WGTR İmpact Wrestling ' in 1 . bölümü başlıyor!
Hardcore Justice Championship
Jeff Hardy vs Randy Orton vs Batista

Modest Çalıyor Jeff Hardy ringe geliyor.

Voices Çalıyor Randy Orton ringe geliyor.

Old Titantron Çalıyor Batista ringe geliyor.

Hakem başlatıyor...
Jeff Hardy ringin altına kaçıyor.Batista ve Randy Orton bakışıyorlar.Randy orton Batistayı iplerden iplere atıyor ve bir Dropkick çakıyor ve batista yere yığılıyor bu arada Jeff Haryd ortada görünmüyor.Randy Orton seğircilere dönüyor ve o sıradan arkadan Jeff Hardy Whisper In The Wind yapıyor ve Randy yere yığılıyor Jeff Hardy tuşa gidiyor ama hakem Robe Break diyor yani ayağı yerde olduğu için tuş olmuş sayılmaz.Jeff Hardy bırakıyor ama arkasında Batista ' yı buluyor.Batista Jeff ' in suratına vuruyor ve Jeff Hardy yere yığılıyor.Batista Taunt yapıyor.Jeff Hardy Kalkıyor Batista bir Power Bomb yapıyor tuşa gidiyor Pın 1.2 ama tuş olmuyor.Rnady orton İmza Randy Orton Stomp ' u yapıyor Jeff Hardy ' de Batisya ' da sarsılıyorlar.Randy Orton ' da yerde ama hakem kalkmazlar iste diye sayıyor ama Batista kalkıyor.Randy Orton ' u alıyor ve bir Running front powerslam yapıyor ve Randy Orton yere yapışıyor ama Jeff Hardy Batistaya arkadan tekme atıyor Batista yere yığılıyor Jeff Hardy seğircilere bakıyor seğirciler çıldırmışcasına bağırıyor.Jeff Rany Orton ' un kalktığını fark ediyor ve Twist Of Fate yapıyor ardından ringin köşesine çıkıyor ve bir Swanton Bomb yapıyor Jeff Hrayd Tuş a gidiyor Pın 1.2 ama arakadan batista bir tekme atıyor ve her 3 ' ü de yene yere düşüyor.Batista kalkıyor ve gene taunt yapıyor.O da ne ringin altından Chris Jerico çıkıyor elinde sandalye ile Batistaya vuruyor ardından kaçıyor ama bunu yaparken hakemde yoktu.Randy Orton tuş yapmak istiyor Pın 1.2 Jeff Hardy tuşu bozuyor ve Jerico tekrar çıkıyor.Hakem gene ortalıkta yok elinde bu sefer mikrofon konuşuyor. - Ben burada hiçbirinizin kazanmasını istemiyorum am bu mümkün değil anlamına gelmez tabiki.Bu arada Batista , Jeff Hardy ve Randy Orton siz bu maçı asla kazanamayacaksın ben bunu söyledim çünkü o kemeri ben hakediyorum ve bu kemeri size bırakamam.Bu maç sonunda bilinki beni göreceksiniz ama banbaşka bir şekilde.bu maç bitincede sizin hazin sonunuz gelmiş olacak bu saydığım 3 kişi.Ben bu kemeri asla size bırakmayacağım ve asıl şampiyon ben olacağım çünkü bu kemeri hiç biriniz haketmiyor der ve ringden iner ve kaybolur.O sirada ringde kalan sandalyeyi Jeff Hardy alıyor ve Batista ' nın kafasını sıkıştırıyor ve Twist Of Fate yapıyo tuş a gidiyor Pın 1.2 ama o sırada Randy Jeff ' in tuş yapmasına izin vermiyor.Randy Orton Jeff Hardy ' yi kaldırıyor ve ipten ipe atıyor ve bir Clotheslines yapıyor ve sert bir şekilde Jeff Hardy yere yapışıyor.Randy Orton Jeff i kaldırıyor ve tam ona hareket yapacakken Batista arkadan Spear çekiyor ve Randy Orton ' u yere yapıştırıyor.Batista taunt yapıyor Randy Orton ayağa kalkıyor ve Batista Batista Bomb yapıyor tuş a gidiyor Pın 1.2.3 tuş geliyor hakem kemeri Batista ' nın eline veriyor ve elini kaldırıyor ama tam o sırada arkadan gelen Chris Jerico Codebreaker ve eline mikrofon alıp şunu sölüyor: - Asıl şampiyon benim.

WGTR-X Championship
Cm Punk vs Cody Rhodes vs Edge

Cult Of Personalty Çalıyor Cm Punl ringe geliyor.

Smoking Mirrors Çalıyor Cody Rhodes ringe geliyor

Metalingus Çalıyor Edge ringe geliyor.

Hakem Başlatıyor...
Cody Rhodes Edge ' ye Snap scoop powerslam çakıyor ve arkadan Cm Punk Köşeden uçuyor ve 2 sinide yere yapıştırıyor.Cm Punk Cody Rhodes ' i kaldırıyor ve Go To Sleep yapacakken Edge Arkadan kaldırıyor Spinebuster yapıyor ve Cm Punk ' u yere düşürüyor.Edge Cm Punk u tekrak kaldırıyor ve iplerden iplere atıyor ve bir Shoulder block
yapıyor Cm Punk iyice sarsılıyor.Hakem o sırada hareketden etkilenerek o da omuz iyyiz ve yere düşüyor.Cody Rhodes Masa getiyor ama edge ana bakıyor Edge Cody ' nin üstüne uçuyor ama Edge boşluğa düşüyor.Edge yerdeyken Cody ringe giriyor Masayı kuruyor ve Edge ' yi yerleştiriyor.Tam hareket yapacakken Cody arkadan Cm Punk Cody ' nin arkasından dokunuyor Cody Dönünce Cm Punk Cody ' yi kaldırıyor ve Go To Sleep çakıyor ve Masada 2 kişi birden çakılıyor ve masa kırılıyor.Bu arada hakem hala yok.Cm Punk gülüyor o sırada bir Müzik duyuluyor.Oda ne Brand ' ın GM ' si Jeff Hardy konuşuyor: - Hey burada olanlar ne ben No DQ demedim bu maçla ilgili olarak siz ne yaptınız.Biri ordan masa getiriyor.Diğeri Cody ' nin üstüne atlıyor ve yere yapışıyor.En mantıksızıda Edgeyi Masayı açıp üzerine yerleştirmendi.Hadi bunları es geçtik Cm Punk Cody ' yi kaldırıyor ve Edge ' nin üzerine Go To Slpeep ile atıyorsun.Şimdi bunuda açıklayın hakem nerde ringin dışında.Bunuda sormak gerekir size.Feudunuza üzülüyorum çok güzel bir feud bu feudun hakkını vermeniz için size bir şans vereceğim No DQ olarak değiştiriyorum maçı diyor ve ringden ayrılıyor hakemde içeriyie giriyor ve tekrar Zil çalıyor.Cm Punk ringden iniyor ve bir sandalye alıyor.tekrar ringe geliyor ve Sandalye ile Edge ile Cody ye vuruyor Sonrasında Sandalyeyi kafalarına sıkıştırarak köşeye çıkıyor ve üzerlerine atlıyor.İkiside yerde çok pis şekilde kıvranıyorlar bu çok ilginç hala kalkamamaları Cm Punk ' un ne kadar iyi bir Go To Sleep yaptığını gösteriyor.Bu arda Cm Punk bu sefer yene aşağı iniyor ringin altında birşeyler arıyor ve aradığını buluyor.Elendi Merdivem ringe sokuyor ve Merdivene Cody ' yi çıkarıyor ve Edgenin üzerine Merdiveni düşürüyor ama Edge kaçıyor.Cody yere düşüyor.Cm Punk Birden Go To Sleep yapmaya çalışıyor ama edge yumruklaryarak kurtuluyor ve iplerden ipe atıyor ve yerdeki sandalyeyi alıp Cm Punk ' un kafasına geçiyriyor ve Cm Punk yerdeyken Edge Spear Tauntunu yapıyor.Cm Punk kalkıyor Edge tam Spear çekecekken Cm Punk Go To Sleep Yapıyor ve tuşa gidiyor Pın 1.2.3
Winner And New Champ:Cm Punk

And Special Referee SCSA WGTR Champion
The Mız vs Christian

I Came To Play Çalıyor The Mız ringe geliyor.

Just Close Your Eyes Çalıyor Christian ringe geliyor

Hakem Maçı başlatıyor.
The Mız Christianı iplerden iplere atıyor ve geri geldinde bir DropKick yapıyor christian yere düşüyor.The Mız Christian ' ı kaldırıyor ve yere yapıştırıyor.The Mız köşeye çıkıyor ve atlıyor ama Christian çekiliyor The Mız boşa atlıyor.Christian kalkıyor The Mız ' i iplerden iplere atıyor ve bir powerslam yapıyor ve The Mız yere çakılıyor.O sırada Chris Jerico geliyor ve sanadalye ile Christian ' a vuruyor ve yere düşüyor Christian .Jerico konuşuyor: - Bu kemeri asla san verdiremem Christian diyor ve The Mız yerdne kalkıyor .The Mız Finisherini yapıyor Pın 1.2 ama Jerico önlüyor.Christian Kalkmaya çalışırken arkadan Jerico yeniden vuruyor ama hakem hala ortada yok.The Mız kalkıyor ama geç kalıyor gibi bir müzik duyuluyor:Brandın GM si Jeff Hardy geliyor ve konuşuyor: - Bu maç hala devammı ediyor bu maça karıştığın için Jerico haftaya bu şovda bu maçta yer alamayackasın ama 4 lü mücadelede yer alacaksın Hardcore Championship Match ' da ve bu maç iptal edilmiştir çünkü kuralların hiçbirine uyulmamış tır haftaya tekrardan maç olacaktır.

Not:Uzun yazamadım çünkü annem bilgisayarı aldı.

En son The Charisma tarafından Cuma Kas. 25, 2011 4:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Düzeltilmiş ve videolar eklenmiştir.)
The Animal
Adminisirator
Adminisirator
The Animal

MesajKonu: Geri: WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm   WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm EmptyPerş. Kas. 24, 2011 5:43 pm

Show guzel,tebrik ederim.

YEAH CHAMPION IS BATISTA!
http://wwegurestr.yetkin-forum.com
Christian
Üye
Üye
Christian

MesajKonu: Geri: WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm   WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm EmptyPerş. Kas. 24, 2011 7:20 pm

Ah be champ olacaktım! Jericho Evil or Very Mad
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

MesajKonu: Geri: WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm   WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm EmptyCuma Kas. 25, 2011 4:05 am

Video ekledim yazıyıda düzelttim.
The Honored Champion
Co Admin
Co Admin
The Honored Champion

MesajKonu: Geri: WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm   WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm EmptyCuma Kas. 25, 2011 5:20 am

Ben Smoke and Mirrors ile gelmiyorum çünkü Dashing gimmickinde değilim. Priceless ile geliyorum. Şov güzel, booklamalar biraz az ama ilk şov için iyi.
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

MesajKonu: Geri: WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm   WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm EmptyCuma Kas. 25, 2011 2:05 pm

Ben Wikipedia ya göre yaptım bidahakine dikkat ederim. Very Happy

WGTR Impact Wrestling 1. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» - WGTR Wrestling Champion -
» - WGTR-X Champion -
» WGTR Ppv Tarihleri
» İmpact Wrestlinh Haberleri Burada