WWEGURESTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkiye'nin en buyuk WWERPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-----Bugün dersimizi almış olup sitemizide yeniden tasarlayacağız.Eğer buna uymayan olursa en kısa sürede ya yetkisi alınacak yada süresiz banlanacaktır.Bu sadece ufak birşey sadece.Bugün yenilikler ya fazla ya az olacak ama değişimi her halde farkedeceksiniz.Bugün karşınıza yep yeni bir muhteşem olacak Domain siteleriyle yarışacak en büyüklerinden biri doğuyor.Bu mesajın amajı yeni oluşacak düzende herkez adabını bilip kurallara uyup herkeze karşı koyacak bir şekilde olmalı . Herkeze iyi günler. ------

Selamun Aleyküm.

2 posters
YazarMesaj
FuX 3i16
Üye
Üye
FuX 3i16

Selamun Aleyküm. Empty
MesajKonu: Selamun Aleyküm.   Selamun Aleyküm. EmptyPaz Kas. 27, 2011 7:44 am

Selamun Aleyküm Beyler , Ben Tayyip Yaşım 15 Kastamonu'nun Tosya ilçesindeyim.Tosya Anadolu Öğretmen Lisesinde Okuyorum.Fox bebelerinden nefret ederim , 5 senedir güreşin içindeyim 17 farklı RPG'de bulundum falan filan işte...Bana yalan konuşmayın ne halt yerseniz yiyin hayat polikitamdır Smile Şimdiden herkese İyi RPG'ler dilerim.
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

Selamun Aleyküm. Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm.   Selamun Aleyküm. EmptyPaz Kas. 27, 2011 7:48 am

Altı çili en iyi tanıdığım WWE cisin
Beni zaten tanıyorsun ben Osman.

Selamun Aleyküm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamın Aleyküm
» Cümleten Selamın Aleyküm