WWEGURESTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkiye'nin en buyuk WWERPG'si

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-----Bugün dersimizi almış olup sitemizide yeniden tasarlayacağız.Eğer buna uymayan olursa en kısa sürede ya yetkisi alınacak yada süresiz banlanacaktır.Bu sadece ufak birşey sadece.Bugün yenilikler ya fazla ya az olacak ama değişimi her halde farkedeceksiniz.Bugün karşınıza yep yeni bir muhteşem olacak Domain siteleriyle yarışacak en büyüklerinden biri doğuyor.Bu mesajın amajı yeni oluşacak düzende herkez adabını bilip kurallara uyup herkeze karşı koyacak bir şekilde olmalı . Herkeze iyi günler. ------

Chaisma Promo face turn

3 posters
YazarMesaj
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

Chaisma Promo face turn Empty
MesajKonu: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptyPaz Kas. 27, 2011 9:23 am

Resurrected Çalıyor Jeff Hardy Geliyor

Konuşuyor
Chaisma Promo face turn C7810618e84258b1f23523f5a5518297
Ow ow ow kimler şovdaymış böyle.Biraz ilginçte olsa bu şovda iyi adamlar tabiki var.Charismatıc'i izlemeye gelen bu kadar hayranlar binlerce ne demek bu kadar.Mutlu olmak bir yana sadece kendimin böyle olmasına yani yanlız ve ötesine hayır diyorum ben.Kabullenin hadi kim bu yanlızlığı çekebilir.Hmm içimde kötü hisler doğuyor desem sadece ben.Önemli birşeyler olsa sadece ben kutlasam sevinsem üzülsem ama pekte iyi değil bu.işte bunu kınamak hiçte kolay değiş bu söylediğimden anlarsınız halimi ne kadar berbat ve acımasız olduğu.Bunun üstesinden gelmek istemiyordum ve şu eski paslanmış ve yıpranmış defterleri açmasak çok iyi ve güzel olacaktır eminim ama ben bunu kime anlatabiliyorum ki diyorum kendi içimden.Aanki ölümün ecelin geldiği gibi oluyor yüreğim çok ilhginç değilmi yanlızlık işte böyle anlatılır.Hani birşeye ulaşmaya çalışırsınız ama o sizden uzaklaşırya isyana yatkın ama bir o kadarda sinirlendirici bir durum olur sizin için işte benim için bu geçerli gibi birşey.Ulaştınmı hedefine başka bir hedefe gidersin ama yanlızlık bundan ibaret değil işte size tek anlatmaya çalıştığım buydu.Peki ya yanlız olmayıp arkanızdan konuşanlar buna ne diğeceğiz bu da asla katlanılmaz ve çekilmez bir durum olur kendiniz için siz bunu istermisiniz peki.Düşünmeye bile gerek yok hayır dersiniz şimdi anlarsınız neden böyle konuştuğumu belli oluyormu bilmiyorum ama anlatması güç ve zor bir konuda duruyorum ben.Bunu size açıklasam 3 - 4 saatimi alır bu nedenlerimi açıklaması o yüzden buraya gelecek kimse olabilir veya olmayabilir am herkez dostum olacaktır.Geçmişte kalan orda kaldı sizden 1 şans daha istiyorum.

En son The Charisma tarafından Salı Kas. 29, 2011 4:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

MesajKonu: Geri: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptyPaz Kas. 27, 2011 9:41 am

Chaisma Promo face turn EdgeEntrance1

Chaisma Promo face turn EdgeEntrance2

Chaisma Promo face turn EdgeEntrance

Jeff yanlış mı anladım ? Bir şans daha mı istiyor sun dostum ? Bak bu şirkette işlerin nasıl yürüdüğünü hepimiz biliyoruz. Ufak bir hatanın bile telafisi yok! (Kafasını kaşır ve devam eder. ) Aslında seni severim Hardy. Sen ve ben iki yakın dost gibiyiz ama bu şirkete yararlı ve dürüst insanlar lazım. Tıpkı senin gibi. (Cheer ) Yapmak üzere olduğun hatayı geçte olsa fark ettin ve bunun üstesinden geldin. Açıkçası şirkete geldiğin ilk günden beri seni izliyorum ve şunu açıkça söylemeliyim ki sen bu işe değer veren sayılı insanlardan birisin. Tek hatan gerçek hayat meselelerini işlerine yansıtıyorsun ve buda seni bir uçuruma doğru sürüklüyor. (Derin bir iç çekerek.)Evet! Bu kadar tavsiye yeter. Öyle değil mi? Bence sen doğru yolu tek başına bulabilecek kadar aklı başında birine benziyorsun. Evet! En azından benim açımdan öyle görünüyor. Umarım bir daha böyle bir olayla gündeme gelmezsin dostum.
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

MesajKonu: Geri: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptyPtsi Kas. 28, 2011 5:00 am

Kafasını kurcalar dönüp tekrar konuşmaya başlar.

Hey Edge aklıma bir şey geldi senle ben bu ringin efsane adamlarıyız ne dersin ha bu ringin şansı adıbı ne biliyim işte ne istersen biz olsak karşımıza kimi alırsak alalım düşünsene bir Tag Team Champion olduğumuzu.En önemliside bize dokulunmaz önemli özellikler gelir.Birine saldırırlarsa diğeride hemen gelip kurtarabilir.Ama yanlız olunca yerde kıvranmak acınasına bir hale gelmek bunları kim ister ha Edge.Ben bunların senin gibi bir Süperstar'ın istiyeceğini sanmıyorum.Burdaki hayranların neredeyse hepsi bizi destekliyor öyle değilmi Edge onlarda Champion olursak nasiplerini alacaklar ve desteklemeye devam edecekler ama eğer birimiz sakatlansın bak o zaman bizi destekleyen sayısı azalıyor öyle işte öyle gıcık olduğum bir durum bu.Ben bu gıcıklığı seninde benimde isteyeceğimi hiç aklıma bile getirmek istemiyorum Edge.Sen bunu istiyorsan senin seçimin eğer benle olursan harika Efsane Süperstarlar olarak tarihede geçersin Champion olup WGTR'nin ilk Champ'ı olupta tarihe adını yazdırırsın.Karar sana kalmış birşey bana değil ama birleşirsek ne kadar güzel olacak bunu bilmelisin dostum.Ben herkesten bir şans istedim değilmi pekiya bu nedendi Edge sence bir düşün.Ben burdaki herkezden şimdi gene Özürdiliyorum.Ben bir hata yaptım Hell olmak en büyük hatamdı birdaha olacağımı pek sanmıyorum.Bak edge önüne öyle bir yol serdimki o yolda herşey var bir git bit dene bakalım neler neler varmış.Süper olur demi hatta ben şimdiden Tag Team'ımızın adını buldum Edge herşey ümit karar ölüme kadar birlikte olacağımız karar sana bağlı Edge der susar.
Rated R Superstar
Moderatör
Moderatör
Rated R Superstar

MesajKonu: Geri: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptyPtsi Kas. 28, 2011 2:05 pm

Edge saçını düzeltir ve ardından :

Şu insanlara bir bak Hardy. Onlar buraya bizi izlemek için geliyorlar ve belki de haklısın! Belki de ikimiz beraber bir şeyler ortaya koyabiliriz. (Cheer.) Fakat bu kadar kolay değil. Senin anlamadığın konu şu yalnız güreşenler kötü değildir Jeff. Ben uzun bir süre yalnız güreştim ve açtığın sakatlık konusu aslında düşünürsek eğer sakatlanacak san zaten sakatlanır sın. Bir takımın olması ve ya olmaması hiç bir şey ifade etmez. Teklifin onur verici ama bu kadar kolay olmamalı. Eğer beni takımında görmek istiyorsan bir sonraki şovda beni yenmek zorundasın Jeff. (Cheer) Ve sakın kolay olacağını düşünme. (Cheer lar artar ve Edge ringden uzaklaşır.)
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

MesajKonu: Geri: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptyPtsi Kas. 28, 2011 7:17 pm

Üzülmüş bir ifadeyle:
Saçlarını düzeltir ağlar ve bakar bişeyler söylemeye çalışır
Bu gün bu saat hatta her an evet işte baın işte demekki siz Jeff Hardy'i istemeyeceksiniz.[Seğirci Jeff diye sayıklar] Madem beni bu kadar çok seviryordunuz niye böyle oluyor... Aslında bunu düşünmek pekte zor birşey değil bence.Önemsiz bir adam gibi kendinize bir şeyler sormak istersinizya o önemsiz düşüncelere kapılıp şuan bende o var işte o.Düşünsene en iyi takım olalım dediğim adam bile maç yapıyor benle ben bu kadarmı güvenilmez bir adamdım ha!Evet aslında bir yandan kendime güvenmiyorum sanki sanki sürekli maça çıktığımda herhangi kim olursa işte yapıyorum ama sonra pisman oluyorumneden acaba.Kendime çok fazla güvendim öyle işte o canımı sıkan öyle Sad .Tamam ben Edge senle maç yapacağım elinde sonunda gene başka bir tarafa itileceğim.İtiraf edeyim aslında ben herkezi çok seviyorum ama bunlar bilmiyolar bilmiyolarki bilmiyolar.Ne ilginç bir düşünün.Ben bir tekrar düşündümde kendime bakınca aynanın karşısında şuan kütü bir adamdan başkabirşey görmüyorum ama bu bana yanıltıcı birşey gibi geliyor. Ben bu Tag Team olmayı başta istemekle galiba hata ettim zaten öyle bir hataki kendimi ezdirdim.Artık ne olur ne biter hiç belli olmaz gibi.

The Honored Champion
Co Admin
Co Admin
The Honored Champion

MesajKonu: Geri: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptySalı Kas. 29, 2011 5:06 pm

HBK koşarak ringe gelir, çok fazla cheer alır. Bir mikrofon ister ve konuşmaya başlar:

-Tamam Jeff, tamam. Zırlamayı kes ve işine bak. Hatta işimize bakalım, sen ve ben. İki lanet herif işimize bakalım. Yani avcılıktan bahsediyorum, federasyon içerisinde ve dışında. Dışarıda öküzleri, hatta içeride de öküzleri avlarız. Mesela az önce bir tane sarı renkte vardı. (kahkaha patlatır) Ha hah, şu sersemleri boş ver ve gelip elimi sık. Ben tag team olmaya hazırım, avlanmaya da, şampiyon olmaya da, her şeye hazırım seni sözde Karizmatik. Gel ve elimi sık, bu iş senin için bitmek yerine ikimiz için de başlasın. WGTR'ye egemen olup burayı yönetelim. Ne diyorsun Jeff? Kısa ve öz konuşmam sana ikna edici geldi mi?
Elini uzatır.
The Legend Thriller
Adminisirator
Adminisirator
The Legend Thriller

MesajKonu: Geri: Chaisma Promo face turn   Chaisma Promo face turn EmptySalı Kas. 29, 2011 5:38 pm

Evet bugün burada bu ringde F'N Rolla adlı Tag Team'ı kuralım ne dersin ha Sexy Boy.Ben bu kadar ilginç bir şekilde bir adam görmedim 2 ' mizde birbirimize göre bir adamız.Sen kalp Kıean adam ben Karizmatik adam .Evet buradakiler many"k olduğumu düşüne bilirler ama öyle bu.Bu Güreş aleminde yanlız değilde biriyle olursan ne güzel oluyor.Bu ringde var olma sebebimiz bizim bir Wwe veya Güreş harikası Süperstar olmamız işte HBK.Ne anlamlı oluyor değilmi ? Seğirciler 2 ' mize cheer yaparken biz ne şampiyonluklara ulaşabiliriz değilmi HBK.Ben bu kadar uyumlu bir 2 arkadaş görmedim ki onlar ben ve sen oluyoruz.Bundan sonra önümüze geçenler bizden korkacaklar ve en yakın bir fırsatta önümüzden çekilecekler der ve elini sıkar.[Seğirci CHEER yapar]Söyleceğeceğim o kadar çok şey varki diyecek şeyler fazlaki öyle önemli veya önemsiz sen ve ben bu ringlerin enleri olcaz. der HBK ve Jeff giderler
Out:Feud Bitti KİLİT !

Chaisma Promo face turn
1 sayfadaki 1 sayfası